گروه جراحی، زیبایی و لیزر دکتر مردانی
دارای برد تخصصی از بهترین متخصصان در حوزه جراحی و زیبایی، زنان و زایمان مجهز به بهترین امکانات و به روز ترین دستگاه های لیزر (دستگاه مونالیزا تاچ ، سایناشور و.‌..)
درباره گروه جراحی، زیبایی و لیزر

دکتر مردانی

دکتر مردانی، متخصص جراحی، زیبایی و لیزر، فراغ التحصیل سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو آکادمی جامعه جراحان ایران هستند، ایشان پس از پایان طرح پزشکان متخصص در مناطق محروم، از سال 85 در حوزه جراحی، زیبایی و لیزر فعال می باشند. در کارنامه ایشان بیش از ده هزار عمل جراحی موفقیت آمیز موجود است که مایه مباهات ایشان، مجموعه فعلی و عموم مردم به شمار می رود. گروه جراحان زیبایی و لیزر ویوا واقع در منطقه زعفرانیه مجموعه ای بسیار کامل از خدمات تیم جراحی ، زیبایی و لیزر محسوب می گردد که متشکل از پزشکان متخصص و پرسنل مجرب می باشد . این مجموعه خدمات متنوع و کاملی در زمینه های جراحی های زیبایی، جراحی زنان و زایمان، جراحی لیزری، مراقبت های پوست و مو، لیزرهای بسیار پیشرفته زیبایی پوست و از بین بردن موهای زائد و لیزر مختص به زیبایی دستگاه تناسلی زنان ارائه می دهد.

همه هر آنچه که بانوان می بایست در مورد دستگاه مونالیزاتاچ بدانند...

آیا میدانید بیش از 90٪ بانوان نیازمند انجام خدمات مونا لیزا تاچ هستند؟
با دستگاه ليزر موناليزا تاچ با مشكلاتي چون سوزش واژن ، خشكي واژن، خارش و عفونت هاي مكرر، درد هنگام نزديكي و بي اختياري ادرار هنگام عطسه و سرفه خداحافظي كنيد!
این یک شعار نیست بلکه لیزر مونالیزاتاچ کامل ترین و بی نظیرترین تکنولوژی لیزر دنیا است که فیلد پزشکی خانم ها را متحول کرده و در بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته که نتایج درخشانی را به دنبال داشته است و مفتخر به دریافت بهترین تاییدیه های پزشکی از جمله FDA امریکا است.
لیزر مونالیزاچ یک درمان جوان سازی واژن است که بر اساس یک مقدار خاص از لیزر CO2 انجام می شود و به طور خاص برای غشای مخاطی واژن طراحی شده است. لیزر مونالیزا از ریختن استروژن در بافت واژن (که به طور خاص در طول دوره یائسگی یا پس از بچه دار شدن مشاهده می شود) با فعال کردن مجدد تولید کلاژن جدید و ایجاد شرایط عادی که قبلاً غشای مخاطی واژن داشته است، جلوگیری می کند. لیزر واژن با تاثیرگذاری آرام بر بافت غشای واژن، تولید کولاژن را تحریک کند و عملکرد ناحیه درمان شده را بهبود بخشد. علاوه بر این با استفاده از این روش می توان مواد غذایی مناسب را به صورت متوازن در اختیار غشای مخاطی قرار داد.
لیزر مونالیزا چه فوایدی دارد؟
لیزر مونالیزا امروزه یکی از موثرترین روش های درمانی غیر جراحی و بدون نیاز به دارو برای جوان سازی واژن است که برای پیش گیری و درمان آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) و تاثیرات پس از آن استفاده می شود و در حقیقت بسیاری از خانم ها از این شرایط در طول دوره یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند. در ضمن سرد مزاجی زنان در یائسگی از کمبود استروژن می باشد که می‌تواند منجر به تغییراتی در عملکرد جنسی یک زن یائسه شود. بنابراین میتوان گفت: یائسگی و رابطه زناشویی با هم ارتباط دارند.
مکانیسم اثر لیزر مونالیزا در واژن :
تاثیر این لیزر توسط گاز co2 است، لیزر در دیواره واژن برای تحریک کلاژن سازی ایجاد زخم های کوچک می کند که این کلاژن سازی نقش مهمی در جوانسازی دارد و بافت جدید ایجاد می شود و در همین فرایند در داخل واژن در مسیر سیستم ادراری این کلاِژن سازی به کمک در مان بی اختیاری ادرار می اید.
لیزرمونالیزا از روش های لیزر درمانی برای پیش گیری و درمان آتروفی واژن (خشکی و رنگ پریدگی مخاط واژن) وتاثیرات پس از آن استفاده می شود.
بسیاری از خانم ها از چنین شرایطی در سنین یائسگی و پس از بچه دار شدن رنج می برند. لیزر مونالیزا روشی درمانی برای جوان سازی دستگاه تناسلی و واژن طراحی شده است و از موثرترین روش های درمانی لیزری واژن است که نیاز به جراحی زیبایی واژن و دارو ندارد.
کاربردهای متنوع دستگاه مونالیزا تاچ:
1. روشن کردن پوست ناحیه تناسلی
2. رفع شلی واژن Thitening (تایتنینگ)
3.لابیا پلاستی (رفع بد شکلی ناحیه تناسلی)
4. رفع بی اختیاری ادرار به دنبال عطسه و سرفه)
5. رفع خشکی واژن
6. رفع آتروفی واِژن ناشی از یائسگی
7. رفع درد هنگام نزدیکی
8. رفع سوزش و خارش
9. افزایش سفتی و مقاومت بافت واژن
10. درمان سیستول و ریکتوسل (افتادگی مثانه)
و بسیاری از موارد پزشکی و زیبایی (پس از مشاوره با پزشک)
! دقت كنيد !
براي شروع درمان با موناليزاچ ابتدا می بایست :
١. معاينه كامل واژن انجام شود .
٢. پاپ اسمير انجام دهيد.
٣. در صورت وجود عفونت واژينال ، درمان عفونت قبل از انجام ليزر انجام شود .
٤. در صورت مصرف قرص آهن ، قبل از انجام ليزر آن را قطع كنيد .
٥. درصورتيكه سابقه تبخال تناسلي داريد به پزشك خود اطلاع دهيد.
در حال حاضر دردنيا با استفاده از دستگاه پيشرفته ليزر موناليزا تاچ و ديگر از درمانهاي پر عارضه هورموني، و يا جراحي هاي وسيع با درد و دوران نقاهت طولاني ، استفاده نمي شود .
با درمان ساده و سرپايي ليزر در فواصل ٦ هفته مشكل شل شدن واژن و افتادگي مثانه بعد از زايمان ، به صورت كاملا سرپايي در مطب قابل درمان است .
جالب است بدانید:
- درد ندارد
- نياز به بيهوشي و بي حسي ندارد
- دوران نقاهت آن هم بسیار کوتاه مدت است و حتی می توان گفت که دوران نقاهت ندارد.

خدمات ویژه گروه جراحی، زیبایی و لیزر دکتر مردانی

انقلابی در زیبایی

با گروه جراحی، زیبایی و لیزر دکتر مردانی

جهت دریافت خدمات VIP و اطلاع از پکیج های استثنایی جراحی و زیبایی همین حالا اطلاعات تماس خود را وارد کنید: